Składniki: mąka pszenna, oleje roślinne (olej palmowy, olej słonecznikowy), cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, drożdże, sól, stabilizator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), wanilina, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), substancje konserwujące (propionian wapnia, sorbinian potasu), kremz orzechów laskowych z kawałkami ciastek 28%: cukier, olej palmowy, kawałki ciastek (mąka pszenna, olej rzepakowy, cukier, syrop cukru inwertowanego, sól, substancja spulchniająca (wodorowęglan sodu)), mleko w proszku odtłuszczone, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, orzechy laskowe, emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, lecytyny (ze słonecznika)), wanilia
| Alergen | Zawiera |
|---|
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Wartość odżywcza |
|---|
| Zawartość białek | 7 g |
| Wartość energetyczna kcal | 486 kcal |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Zawartość soli | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 46 g |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Cukry | 18 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16 g |
| Wartość energetyczna kJ | 2027 kJ |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 30 g |