Składniki: mąka pszenna, oleje roślinne (olej palmowy, olej słonecznikowy), cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, drożdże, sól, stabilizator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), wanilina, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), substancje konserwujące (propionian wapnia, sorbinian potasu) Nadzienie o smaku waniliowym 14%: cukier, olej palmowy, mleko w proszku odtłuszczone, dekstroza, alkohol etylowy, żółtko jaja w proszku, emulgator (estry kwasów tłuszczowych i poliglicerolu), stabilizator (guma celulozowa), regulatory kwasowości (difosforan disodowy, kwas fosforowy), aromat waniliowy, substancja konsewująca (sorbinian potasu), laktoza (z mleka). Nadzienie truskawkowe 14%: syrop glukozowo-fruktozowy, truskawki, cukier, substancja żelująca (pektyna), regulatory kwasowości (kwas cytrynowy, cytryniany wapnia), naturalny aromat, substancja konserwująca (sorbinian potasu). Nadzienie truskawkowe zawiera 30% truskawek. Może zawierać orzeszki ziemne, orzechy laskowe, migdały, pistacje, orzeszki pekan, nasiona sezamu, seler.
| Alergen | Zawiera |
|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Tak |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Wartość odżywcza |
|---|
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| Zawartość białek | 5,5 g |
| Cukry | 21 g |
| Zawartość soli | 0,4 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
| Wartość energetyczna kJ | 1792 kJ |
| Wartość energetyczna kcal | 429 kcal |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 24 g |
| Wielkość porcji | 110 g |
| Zawartość węglowodanów | 47 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |