Składniki: mąka pszenna, oleje roślinne (olej palmowy, olej słonecznikowy), cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, drożdże, sól, stabilizator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), wanilina, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), substancje konserwujące (propionian wapnia, sorbinian potasu), krem o smaku waniliowym, z mlekiem i kawałkami ciastek kakaowych 28%: cukier, olej palmowy, kawałki ciastek kakaowych (mąka pszenna, cukier, olej rzepakowy, 8% kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, sól, substancja spulchniająca (wodorowęglan sodu)), mleko w proszku pełne, dekstroza, emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, lecytyny (ze słonecznika)), wanilina, substancja konserwująca (propionian wapnia).
| Alergen | Zawiera |
|---|
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Orzechy | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Wartość odżywcza |
|---|
| Zawartość białek | 6 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 489 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2041 kJ |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 30 g |
| Cukry | 21 g |
| Zawartość soli | 0,45 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16 g |
| Wielkość porcji | 31 g |
| Zawartość węglowodanów | 48 g |