Składniki: Ciasto: mąka pszenna, oleje roślinne (olej palmowy, olej słonecznikowy, olej bawełniany, olej rzepakowy), cukier, stabilizator (mono- i diglicedy kwasów tłuszczowych), syrop glukozowo-fruktozowy, drożdże, sól, regulator kwasowości (kwas cytnowy), wanilina, substancja konserwująca (propionian wapnia 0.1%). Nadzienie o smaku spumante 23%: syrop glukozowy, olej palmowy, cukier, odtłuszczone mleko w proszku, dekstroza, alkohol etylowy, żółtko jaja w proszku, emulgator (est kwasów tłuszczowych i poliglicerolu), substancja żelująca (alginian sodu), aromaty, substancja konserwująca (sorbinian potasu 0.1%), laktoza. Może zawierać: orzechy, produkty sojowe.
| Alergen | Zawiera |
|---|
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Wartość odżywcza |
|---|
| Wartość energetyczna kcal | 1885 kcal |
| Wielkość porcji | 60 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 28 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Cukry | 17 g |
| Zawartość soli | 0,42 g |
| Zawartość białek | 7 g |
| Zawartość węglowodanów | 42 g |
| Wartość energetyczna kJ | 452 kJ |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |