Składniki: Składniki: Zboża 56,4 % [zboża pełnoziarniste 40,2 % (mąka pszenna pełnoziarnista 20,3 %, płatki owsiane 8,9 %, mąka jęczmienna pełnoziarnista 6,4 %, mąka żytnia pełnoziarnista 3,6 %, mąka orkiszowa pełnoziarnista 1 %), mąka pszenna 16,2 %], cukier, kawałki czekolady 12,8 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgator (lecytyna sojowa)], olej rzepakowy, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 3,3%, skrobia pszenna, substancje spulchniające (węglany amonu, difosforany, węglany sodu), emulgatory (E 492, lecytyna sojowa, E 472e), składniki mineralne (węglan magnezu, żelazo elementarne), sól, odtłuszczone mleko w proszku, aromat, witaminy (witamina E, tiamina).
| Alergen | Zawiera |
|---|
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Wartość odżywcza |
|---|
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,8 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,06 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,8 g |
| Zawartość soli | 0,51 g |
| Zawartość soli (ogólnie) | 1 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ | 1850 kJ |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,9 g |
| Zawartość białek (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 4 %RWS |
| Wielkość porcji | 12,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 3,5 g |
| Zawartość białek | 7,8 g |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 55 kcal |
| Cukry | 28 g |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 231 kJ |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,5 g |
| Wartość energetyczna kcal | 440 kcal |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 3 %RWS |
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1 g |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 8,2 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Zawartość węglowodanów | 66 g |