Składniki: Składniki: Mąka pszenna 36 %, musli 33,3 % [zboża pełnoziarniste 24 % (płatki owsiane 11,1 %, płatki pszenne 9,9 %, mąka pełnoziarnista z pszenicy orkisz 1 %, płatki jęczmienne 1 %, płatki żytnie 1 %), rodzynki 7 %, suszone kawałki owoców 2,3 % (syrop fruktozowo-glukozowy, syrop glukozowy, zagęszczone soki i przeciery (jabłkowy, brzoskwiniowy, morelowy, pomarańczowy), cukier, błonnik pszenny, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), olej palmowy, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), substancja żelująca (pektyny), aromat, przeciwutleniacz (kwas askorbinowy), olej słonecznikowy)], cukier, olej rzepakowy, kandyzowana skórka pomarańczowa [skórka pomarańczowa 1 %, cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), aromat], składniki mineralne (węglan wapnia, węglan magnezu, żelazo elementarne), substancje spulchniające (węglany amonu, węglany sodu), emulgatory (lecytyna sojowa, E 472e), sól, aromat, odtłuszczone mleko w proszku.
| Alergen | Zawiera |
|---|
| Orzechy | Może zawierać |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Wartość odżywcza |
|---|
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 55 kcal |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,2 g |
| Zawartość soli (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 4 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość białek | 7,4 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,04 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 15 g |
| Wartość energetyczna kJ | 1856 kJ |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,6 g |
| Zawartość białek (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 67 g |
| Cukry | 26 g |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 232 kJ |
| Zawartość soli | 0,31 g |
| Wartość energetyczna kcal | 442 kcal |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 3 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1 %RWS |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 8,4 g |
| Wielkość porcji | 12,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (skrobia) | 5 g |
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,9 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 3,2 g |