Składniki: Składniki: Zboża 61,5 % [mąka pszenna 41,4 %, zboża pełnoziarniste 20,1 % (płatki owsiane 12,3 %, mąka pszenna pełnoziarnista 3,2 %, mąka jęczmienna pełnoziarnista 2,6 %, mąka pełnoziarnista z pszenicy orkisz 1 %, mąka żytnia pełnoziarnista 1 %)], cukier, olej rzepakowy, kawałki czekolady 3 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcze roślinne (palmowy, shea w zmiennych proporcjach), dekstroza, tłuszcz kakaowy, emulgator (lecytyna sojowa)], kawałki orzechów laskowych 2,5 %, miód 2 %, składniki mineralne (węglan wapnia, węglan magnezu, żelazo elementarne), substancje spulchniające (węglany sodu, węglany amonu), sól, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), emulgator (lecytyna sojowa), aromaty
| Alergen | Zawiera |
|---|
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Orzechy | Może zawierać |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
| Wartość odżywcza |
|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,11 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,5 g |
| Zawartość białek (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 8,4 g |
| Wielkość porcji | 12,5 g |
| Zawartość białek | 7,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,2 g |
| Wartość energetyczna kJ | 1874 kJ |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 56 kcal |
| Zawartość węglowodanów w porcji (skrobia) | 5,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3 %RWS |
| Wartość energetyczna kcal | 1874 kcal |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,9 g |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 4 %RWS |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Cukry | 26 g |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 234 kJ |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,8 g |
| Zawartość soli | 0,89 g |
| Zawartość soli (ogólnie) | 2 %RWS |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 3 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1 %RWS |
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 67 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 3,3 g |