Składniki: Składniki: Zboża 61,3 % [mąka pszenna 37 %, zboża pełnoziarniste 24,3 % (płatki pszenne 10,7 %, płatki owsiane 6,2 %, grys owsiany 4,4 %, mąka jęczmienna pełnoziarnista 1 %, mąka żytnia pełnoziarnista 1 %, mąka pełnoziarnista z pszenicy orkisz 1 %)], cukier, olej rzepakowy, kawałki owoców leśnych 6 % [syrop fruktozowo-glukozowy, syrop glukozowy, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), błonnik pszenny, cukier, zagęszczony przecier jeżynowy 0,4 %, zagęszczony przecier jagodowy 0,3 %, olej palmowy, substancja żelująca (pektyny), regulatory kwasowości (kwas jabłkowy, kwas cytrynowy), aromat], ryż preparowany 3 % [mąka ryżowa, mąka owsiana, mąka pszenna, mąka pszenna słodowana, cukier, serwatka w proszku (z mleka), sól, dekstroza], składniki mineralne (węglan wapnia, węglan magnezu, żelazo elementarne), substancje spulchniające (węglany amonu, węglany sodu), emulgatory (lecytyna sojowa, E 472e), sól, aromat, odtłuszczone mleko w proszku.
| Alergen | Zawiera |
|---|
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Wartość odżywcza |
|---|
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 56 kcal |
| Cukry | 23 g |
| Zawartość białek | 7,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 15 g |
| Wartość energetyczna kcal | 445 kcal |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 2,9 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 8,4 g |
| Wielkość porcji | 12,5 g |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość węglowodanów | 67 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,04 g |
| Wartość energetyczna kJ | 1869 kJ |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 3 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,9 g |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 234 kJ |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,6 g |
| Zawartość soli | 0,33 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,2 g |
| Zawartość soli (ogólnie) | 1 %RWS |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 3 %RWS |
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,9 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |