Składniki: Składniki: Zboża 68,9 % [mąka pszenna 48,9 %, zboża pełnoziarniste 20 % (mąka pszenna pełnoziarnista 6,4 %, grys owsiany 4,5 %, płatki owsiane 3,1 %, mąka jeczmienna pełnoziarnista 2,9 %, mąka żytnia pełnoziarnista 2,1 %, mąka pełnoziarnista z pszenicy orkisz 1 %)], cukier, olej rzepakowy, substancja wypełniająca (polidekstroza), substancje spulchniające (węglany sodu, węglany amonu, difosforany), składniki mineralne (węglan wapnia, węglan magnezu, żelazo elementarne), pełne mleko w proszku 0,9 % (ekwiwalent pełnego mleka 7,3 %), emulgatory (lecytyna sojowa, E 472e), sól, odtłuszczone mleko w proszku, aromaty.
| Alergen | Zawiera |
|---|
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Tak |
| Orzechy | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Wartość odżywcza |
|---|
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,5 g |
| Zawartość białek | 7,8 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wielkość porcji | 12,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (skrobia) | 5,7 g |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1 %RWS |
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,7 g |
| Zawartość białek (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość węglowodanów | 66 g |
| Zawartość soli | 0,98 g |
| Zawartość soli (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 14 g |
| Wartość energetyczna kcal | 435 kcal |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,8 g |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 3 %RWS |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 2,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 8,3 g |
| Cukry | 20 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,12 g |
| Wartość energetyczna kJ | 1828 kJ |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 3 %RWS |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 54 kcal |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 228 kJ |