Producenci
Waluty
DEVELEY TORTILLA ZIARNO 250G 4SZT 25CM
Opis
Składniki: ma?ka PSZENNA, woda, olej rzepakowy; stabilizator: glicerol; otręby PSZENNE (1,8%), płatki owsiane (1,6%), płatki Jęczmienne, (1,6%), Gluten pszenny, substancje spulchniające, difosforany, we?glany sodu, regulator kwasowos´ci: kwas jabłkowy; siemię Lniane (0,7%), emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych; substancje konserwuja?ce; sól, nasiona Chia (szałwia hiszpańska - salvia hispanica) (0,5%), glukoza z pszenicy: substancje konserwujące: propionian wapnia, sorbinian potasu; s´rodek do przetwarzania ma?ki: L-cysteina.
| Alergen | Zawiera |
|---|---|
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Wartość odżywcza | |
|---|---|
| Zawartość węglowodanów w porcji | 26 g |
| Cukry | 1,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,8 g |
| Wielkość porcji | 62,5 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |
| Wartość energetyczna kcal | 289 kcal |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 4,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,3 g |
| Wartość energetyczna kJ | 1213 kJ |
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 5,7 g |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 181 kcal |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 42 g |
| Zawartość białek | 9,1 g |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 758 kJ |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6,5 g |
Wyszukiwarka