Składniki: woda, mięso oddzielone mechanicznie z kurcząt, skóry z kurcząt, wątroba z kurcząt, olej rzepakowy, koncentrat pomidorowy (28-30%) 5,6%, kasza manna (z pszenicy), sól, susz pomidorowy 1%, skrobia ziemniaczana, warzywa suszone (cebula, marchew, pietruszka, por), przyprawy, białko sojowe, mleko w proszku, serwatka (z mleka), cukier, maltodekstryna, hydrolizat białka roślinnego, ekstrakt drożdżowy, aromat. Zawartość surowców z kurcząt 43,7%.
| Alergen | Zawiera |
|---|
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Wartość odżywcza |
|---|
| Cukry | 1,6 g |
| Wielkość porcji | 155 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,2 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kJ | 760 kJ |
| Wartość energetyczna kcal | 181 kcal |
| Zawartość soli | 1,4 g |
| Zawartość białek | 7 g |