Składniki: FERRERO RONDNOIR Czekolada deserowa 40,5% (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgator: lecytyny (SOJA); wanilina), cukier, olej palmowy, mąka PSZENNA, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu (5,5%), SERWATKA w proszku, MLEKO odtłuszczone w proszku, czekolada MLECZNA (cukier, tłuszcz kakaowy, MLEKO pełne w proszku, miazga kakaowa, emulgator: lecytyny (SOJA); wanilina), skrobia PSZENNA, olej słonecznikowy, tłuszcz kakaowy, emulgator: lecytyny (SOJA), substancje glazurujące (guma arabska), białka MLEKA, miazga kakaowa, substancje spulchniające (wodorowęglan sodu, wodorowęglan amonu), sól, wanilina. Może zawierać MIGDAŁY i ORZECHY LASKOWE FERRERO ROCHER Czekolada MLECZNA 30% (cukier, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, MLEKO odtłuszczone w proszku, MASŁO odwodnione, emulgator: lecytyny (SOJA); wanilina), ORZECHY LASKOWE (28,5%), cukier, olej palmowy, mąka PSZENNA, SERWATKA w proszku, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, emulgator: lecytyny (SOJA); substancja spulchniająca (wodorowęglan sodu), sól, wanilina RAFFAELLO Suszony kokos (25,5%), tłuszcze roślinne (palmowy, shea), cukier, MIGDAŁ (8%), MLEKO odtłuszczone w proszku, SERWATKA w proszku, mąka PSZENNA, skrobia z tapioki, emulgator: lecytyny (SOJA), aromaty, substancja spulchniająca (wodorowęglan sodu), sól.
| Alergen | Zawiera |
|---|
| Orzechy | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Tak |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Wartość odżywcza |
|---|
| Wielkość porcji | 12,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 44,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14,1 g |
| Wartość energetyczna kcal | 603 kcal |
| Zawartość soli | 0,15 g |
| Wartość energetyczna kJ | 2506 kJ |
| Cukry | 39,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 42,7 g |
| Zawartość białek | 8,2 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |