Składniki: Filety z makreli 60%, sos pieprzowy 39%: woda, koncentrat pomidorowy, olej rzepakowy, cukier, mango(cukier, mango, cukier trzcinowy, ocet winny, sól, przyprawy), ocet spirytusowy, sól, mąka ziemniaczna, pieprz czarny (0,8%), pieprz zielony (0,6%), substancja zagęszczająca (guma guar), przyprawa curry (kurkuma, kolendra, kozieradka, imbir, kmin rzymski, sól jodowana (sól, jodek potasu), skrobia kukurydziana, pieprz cayenne), musztarda( woda, gorczyca, ocet spirytusowy, cukier, sól, ocewt winny, przyprawy); pieprz zielony 1%.
| Alergen | Zawiera |
|---|
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Orzechy | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Wartość odżywcza |
|---|
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 235 kcal |
| Zawartość soli | 0,96 g |
| Wartość energetyczna kJ | 975 kJ |
| Cukry | 4,7 g |
| Wielkość porcji | 170 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,7 g |
| Zawartość białek | 15 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 17 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,9 g |