Składniki: olej słonecznikowy 34%, woda, przecier pomidorowy 15%, ocet spirytusowy, cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, żółtko jaja, sól, skrobia kukurydziana modyfikowana, koper 1,1%, sos Worcester (ocet słodowy z jęczmienia, melasa, syrop z cukru inwertowanego, woda, cebula, sól, ekstrakt z tamaryndowca, czosnek, przyprawy, olejek cytrynowy), gorczyca 0,4%, substancje zagęszczające (guma ksantanowa, guma guar), aromaty, ekstrakt kopru, barwnik (ryboflawiny).
| Alergen | Zawiera |
|---|
| Orzechy | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Wartość odżywcza |
|---|
| Zawartość węglowodanów | 12 g |
| Zawartość białek | 1 g |
| Cukry | 9,3 g |
| Zawartość soli | 2,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,1 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 375 kcal |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 36 g |
| Wartość energetyczna kJ | 1540 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |