Składniki: sól, papryka słodka mielona (16%), wzmacniacz smaku (glutaminian monosodowy), maltodekstryna, cebula (6,2%), mąka PSZENNA, czosnek, majeranek, SELER mielony, pieprz czarny, przyprawa curry (kolendra, kurkuma, nasiona kopru, kmin, pieprz czarny, nasiona kozieradki, pieprz cayenne, kardamon, GORCZYCA mielona), tymianek, ekstrakt drożdżowy, natka pietruszki, liść laurowy, syrop karmelowy.
| Alergen | Zawiera |
|---|
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Wartość odżywcza |
|---|
| Zawartość soli | 36 g |
| Wartość energetyczna kJ | 850 kJ |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 25 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Cukry | 7 g |
| Wielkość porcji | 145 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4 g |
| Wartość energetyczna kcal | 200 kcal |
| Zawartość białek | 13 g |