Składniki: cukier,sól jodowana,kwas: kwas cytrynowy; regulator kwasowości: octany sodu; ,skrobia,czosnek* (4,6%),błonnik cytrusowy,laktoza,natka pietruszki* (3,9%),szalotka* (3,3%),olej słonecznikowy, ,pomidory* , cząber,mielona gorczyca, ,cebula* (1,1%) pieprz,papryka zielona*,sok z cytryny* sól, szpinak, papryka, aromaty,aromaty, *Uprawiane w sposób zrównoważony
| Alergen | Zawiera |
|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Wartość odżywcza |
|---|
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 128 kcal |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,9 g |
| Zawartość białek (ogólnie) | <1 |
| Wielkość porcji | 30 ml |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 20 %RWS |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 14 g |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 537 kJ |
| Ilość porcji w opakowaniu | 3 szt. |
| Zawartość białek | <0,5 |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 6 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ | 6 %RWS |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,5 g |
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 1,5 g |
| Cukry | 3,8 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,44 g |
| Zawartość soli (ogólnie) | 7 %RWS |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | <1 |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,1 g |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 10 %RWS |
| Wartość energetyczna kcal | 426 kcal |
| Zawartość węglowodanów | 5,1 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | <0,5 |