Składniki: woda, koncentrat pomidorowy, cebula, olej rzepakowy, ŚMIETANA (5,2%), papryka czerwona (5,1%), papryka zielona (5,1%), cukier, skrobia, syrop glukozowy, fruktoza, sól, oregano (0,02%), natka pietruszki, żółtko JAJA kurzego, pieprz czarny, papryka mielona, cebula w proszku, zagęszczony sok z cytryny, substancja zagęszczająca: guma guar; aromaty, sos sambal (skrobia modyfikowana, ocet, sól, woda, chili). Z naturalnymi składnikami.
| Alergen | Zawiera |
|---|
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Wartość odżywcza |
|---|
| Wielkość porcji | 100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 108 kcal |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,7 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Zawartość węglowodanów | 8,8 g |
| Zawartość białek | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7,5 g |
| Wartość energetyczna kJ | 447 kJ |
| Cukry | 5,3 g |
| Zawartość soli | 0,89 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |