Producenci
Waluty
PALUCHY BESKIDZKIE Z SEZAMEM 100G
Opis
Składniki: Składniki: mąka pszenna, nasiona sezamu 10%, olej roślinny rzepakowy (1) i/lub olej roślinny słonecznikowy (2), cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, sól, substancje spulchniające: węglany sodu, węglany amonu; regulator kwasowości: wodorotlenek sodu; aromaty. Produkt może zawierać orzeszki ziemne, soje, mleko i produkty pochodne (łącznie z laktoza).
| Alergen | Zawiera |
|---|---|
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Orzechy | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Wartość odżywcza | |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 451 kcal |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 569 kJ |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,36 g |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 3 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 7 %RWS |
| Zawartość błonnika (ogólnie) | 0 %RWS |
| Cukry | 9,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3 %RWS |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 7 %RWS |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 63 g |
| Wartość energetyczna kJ | 1898 kJ |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 4,5 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Zawartość białek | 14 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 19 g |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 135 kcal |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 4,2 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,3 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 3 szt. |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 2,9 g |
| Zawartość białek (ogólnie) | 8 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 6 %RWS |
Wyszukiwarka