Składniki: woda, warzywa (cebula 7%, papryka zielona 4%, papryka czerwona 4%, marchew 4%, kukurydza 1,9%), przecier pomidorowy 19%, cukier, skrobia kukurydziana, kiełki fasoli Mung 3%, sól, olej rzepakowy, ziarno sezamu, grzyby Mun 0,2%, przyprawy, regulator kwasowości (kwas mlekowy), sos sojowy (ziarna soi, pszenica, sól, maltodekstryna), koncentraty (czarnej marchwi, czarnej porzeczki)
| Alergen | Zawiera |
|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Wartość odżywcza |
|---|
| Cukry | 7,2 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1 g |
| Wartość energetyczna kcal | 65 kcal |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 343 kJ |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,1 g |
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,1 g |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 81 kcal |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Zawartość białek | 0,9 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 16 g |
| Wartość energetyczna kJ | 275 kJ |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,4 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 9 g |
| Wielkość porcji | 125 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 13 g |