Składniki: pomidory (42 g pomidorów na 100 g produktu), warzywa (marchew, papryka czerwona i zielona 7,4%, cebula), cukier, woda, ananas w syropie 7% [ananas, woda, cukier, regulator kwasowości (kwas cytrynowy)], skrobia kukurydziana, pędy bambusa 2,9%, ocet, sól, ocet ryżowy, czosnek, przyprawa jarzynka (sól, cukier, marchew, ekstrakt drożdżowy, cebula, zioła), sos sojowy (ziarna soi, pszenica, sól, maltodekstryna), przyprawy, naturalny aromat pieprzu z innymi naturalnymi aromatami, koncentraty (czarnej porzeczki, czarnej marchwi).
| Alergen | Zawiera |
|---|
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Wartość odżywcza |
|---|
| Zawartość soli | 1,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 19,9 g |
| Wartość energetyczna kcal | 86 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 108 kcal |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | <0,1 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 24,9 g |
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 18 g |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,3 g |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 459 kJ |
| Zawartość białek | 0,8 g |
| Cukry | 14,4 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,2 g |
| Wartość energetyczna kJ | 366 kJ |