Składniki: Czekolada mleczna 52% (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i E476, aromat), cukier, mleko zagęszczone słodzone, tłuszcz roślinny (palmowy), syrop glukozowy, mleko pełne w proszku, serwatka w proszku (z mleka), spirytus (1,2%), miazga z wiórków kokosowych, aromaty, substancja utrzymująca wilgoć (inwertaza), emulgator (lecytyny sojowe), barwniki (karmel amoniakalno-siarczynowy, kurkumina). Czekolada mleczna: masa kakaowa (minimum 29%, masa mleczna minimum 14%). Może zawierać orzeszki arachidowe, orzechy, zboża (gluten), jaja.
| Alergen | Zawiera |
|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Może zawierać |
| Wartość odżywcza |
|---|
| Zawartość białek | 4,5 g |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Cukry | 60 g |
| Zawartość węglowodanów | 63 g |
| Wartość energetyczna kcal | 478 kcal |
| Zawartość soli | 0,15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 11 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 22 g |
| Wartość energetyczna kJ | 2004 kJ |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |