Składniki: Czekolada mleczna 31% (Cukier, Tłuszcz kakaowy, Mleko pełne w proszku, Miazga kakaowa, Serwatka w proszku (z mleka), Tłuszcz mleczny, Emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, Aromat), Cukier, Syrop glukozowy, Masło, Mleko zagęszczone słodzone (Mleko, Cukier), Roztwór cukru inwertowanego, Białko jaja w proszku, Substancja żelująca (agar), Regulator kwasowości (kwas cytrynowy), Śmietanka w proszku, Aromaty, Substancja konserwująca (E 202), Barwnik (karmel amoniakalno-siarczynowy). Czekolada mleczna: masa kakaowa minimum 32%, masa mleczna minimum 18%. Może zawierać orzeszki arachidowe, orzechy, zboża (gluten).
| Alergen | Zawiera |
|---|
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Wartość odżywcza |
|---|
| Zawartość węglowodanów | 57 g |
| Zawartość białek (ogólnie) | 0,6 %RWS |
| Cukry | 49 g |
| Zawartość białek | 3,5 g |
| Zawartość soli | 0,12 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 2,1 g |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 42 kcal |
| Wielkość porcji | 9,4 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 36 szt. |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,01 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,3 g |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 177 kJ |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 6,5 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0,2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 23 g |
| Wartość energetyczna kcal | 449 kcal |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Wartość energetyczna kJ | 1881 kJ |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 2,1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 5,1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 2,1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 5,4 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 4,6 g |
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,3 g |